Esben L. Kullberg

Direktør

E-mail: esben@ligevaerd.dk

Mobil: 24972718

Lena Andreasen

Vicedirektør

E-mail: lena@ligevaerd.dk

Mobil: 26990377

Julie Fabian

Socialfaglig konsulent

E-mail: julie@ligevaerd.dk

Mobil: 20368009

 

Tina Navne

Arrangementer

E-mail: tina@ligevaerd.dk

Mobil: 22268562

Sofie Olesen

Kontormedhjælper

E-mail: sofie@ligevaerd.dk

 

Line Wohlstrand

Organisationskonsulent

E-mail: line@ligevaerd.dk

Mobil: 22343113

Jette S. Buchholdt

Bogholder

E-mail: jette@ligevaerd.dk

Mobil: 20 69 08 50

Helene Kaas

Kommunikation

E-mail: helene@ligevaerd.dk

Mobil: 21 59 06 58

Mette T. Bønding

Socialfaglig konsulent

E-mail: mettet@ligevaerd.dk

Mobil: 20 48 85 70

Gitte Ørum Møldrup

Direktions PA

E-mail: gitte@ligevaerd.dk

Mobil: 22 56 27 18

 

 

Tina Ilsø

Sekretariatsmedarbejder

E-mail: tinailsoe@ligevaerd.dk

Mobil: 22 51 44 38

Rådgivning

Ligeværd støtter unge med særlige behov og deres forældre med råd og vejledning.

Kontakt ligelinie

Bliv en del af fællesskabet

Vær med til at gøre en forskel for børn, unge og voksne med særlige behov…

Ja tak - vis mig hvordan

Ligeværd

Vi hjælper dig og din familie med alt fra netværk til beskæftigelse