Esben L. Kullberg

Direktør

E-mail: esben at ligevaerd.dk

Mobil: 24 97 27 18

Lena Andreasen

Vicedirektør

E-mail: lena@ligevaerd.dk

Mobil: 26 99 03 77

Gitte Ørum Møldrup

Direktions PA

E-mail: gitte@ligevaerd.dk

Mobil: 22 56 27 18

 

Julie Fabian

Socialfaglig konsulent og rådgivningsleder

Email: julie@ligevaerd.dk

Mobil: 20 36 80 09

Mette T. Bønding

Socialfaglig konsulent

Email: Mettet@ligevaerd.dk

Mobil: 20 48 85 70

Line Wohlstrand

Organisationskonsulent

Email: line@ligevaerd.dk

Mobil: 22 34 31 13

 

Tina Navne

Arrangementer

Mail: tina@ligevaerd.dk

Mobil: 22 26 85 62

Helene Kaas

Kommunikation

Mail: helene@ligevaerd.dk

Mobil: 21 59 06 58

Lasse Mors

Journalist og projektleder

Mail: lasse@ligevaerd.dk

Mobil: 22 56 01 17

Jette S. Buchholdt

Bogholder

E-mail: jette@ligevaerd.dk

Mobil: 20 69 08 50

Tina Ilsø

Sekretariatsmedarbejder

E-mail: tinailsoe@ligevaerd.dk

Mobil: 22 51 44 38

Sofie

Kontorassistent

E-mail: sofie@ligevaerd.dk

Rådgivning

Ligeværd støtter unge med særlige behov og deres forældre med råd og vejledning.

Kontakt ligelinie

Bliv en del af fællesskabet

Vær med til at gøre en forskel for børn, unge og voksne med særlige behov…

Ja tak - vis mig hvordan

Ligeværd

Vi hjælper dig og din familie med alt fra netværk til beskæftigelse