Esben L. Kullberg

Direktør

Email: esben@ligevaerd.dk

Mobil: 24972718

Lena Andreasen

Vicedirektør

Email: lena@ligevaerd.dk

Mobil: 26990377

Julie Fabian

Konsulent

Email: julie@ligevaerd.dk

Mobil: 20368009

 

Tina Navne

Arrangementer

Email: tina@ligevaerd.dk

Mobil: 22268562

Sofie Olesen

Kontormedhjælper

Email: sofie@ligevaerd.dk

 

Mette Davidsen

Konsulent

Email: mette@ligevaerd.dk

Mobil: 22343113

Jette S. Buchholdt

Bogholder

E-mail: jette@ligevaerd.dk

Mobil: 20 69 08 50

Helene Kaas

Kommunikation

E-mail: helene@ligevaerd.dk

Mobil: 21 59 06 58

Mie Skrædderdal

Konsulent

E-mail: mie@ligevaerd.dk

Mobil: 20 48 85 70

Lene Horsbøl

Sekretariatsmedarbejder

E-mail: lene@ligevaerd.dk

 

Vi står klar til at hjælpe

Ligeværd støtter unge med særlige behov og deres forældre med råd og vejledning.

Kontakt ligelinie

Bliv en del af fællesskabet

Vær med til at gøre en forskel for børn, unge og voksne med særlige behov…

Ja tak - vis mig hvordan

Ligeværd

Vi hjælper dig og din familie med alt fra netværk til beskæftigelse