Esben L. Kullberg

Sekretariatschef

Email: esben@ligevaerd.dk

Mobil: 24972718

Lena Andreasen

Souchef

Email: lena@ligevaerd.dk

Mobil: 26990377

Jens Thygesen

Konsulent

Email: jens@ligevaerd.dk

Mobil: 20961539

Tina Navne

Arrangementer

Email: tina@ligevaerd.dk

Tlf: 22268562

Peter Christensen

Kommunikation

Email: peter@ligevaerd.dk

Mobil: 21590658

Mette Davidsen

Konsulent

Email: mette@ligevaerd.dk

Mobil: 22343113

Julie Fabian

Konsulent

Email: julie@ligevaerd.dk

Mobil: 20368009

Lasse Mors

Kommunikation

Email: lasse@ligevaerd.dk

Mobil: 20488570

Sofie Olesen

Kontormedhjælper

Email: sofie@ligevaerd.dk

Mobil: 20845715

Thomas Halkjær

Assistent

Email: thomas@ligevaerd.dk

Mobil: 20690850

Celine Poulsen

Reception

Email: celine@ligevaerd.dk

Mobil: 20858910

Vi står klar til at hjælpe

Ligeværd støtter unge med særlige behov og deres forældre med råd og vejledning.

Kontakt ligelinie

Bliv en del af fællesskabet

Vær med til at gøre en forskel for børn, unge og voksne med særlige behov…

Ja tak - vis mig hvordan

Ligeværd

Vi hjælper dig og din familie med alt fra netværk til beskæftigelse